تلفن 2-44238801-051
SMS: 50002850558


روابط عمومی

روابط عمومی

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

یکی از امکانات برجسته و بسیار ضروری این مرکز مجهز بودن به یک دستگاه آمبولانس می باشد که این خودرو در سال 1388 توسط خیرین ایرانی مقیم خارج از کشور، به مرکز اهداء گردید. هزینه خرید خودرو 160/000/000 ریال و تجهیزات آن هم به مبلغ 000/000/ 140 ریال می باشد که توسط خیرین تأمین گردید.

هدف اولیه از خرید این وسیله، نقل و انتقال سالمندان بیمار مرکز به مراکز درمانی و بالعکس می باشد. ولی به جهت این که شهرستان سبزوار فاقد (آمبولانس خصوصی مجهز) بوده که دیگر بیماران را به شهرهای دیگر منتقل نماید،لذا این وسیله در حال حاضر در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

در صورتی که تمایل داشته باشید بیمار خود را از مراکز درمانی سبزوار به سایر شهرها منتقل نمایید، این خودرو به امکانات ذیل مجهز بوده و در صورتی که بیمار نیاز به پرستار هم داشته باشد، این امکان وجود دارد که به همراه بیمار پرستار نیز اعزام گردد.

قابل ذکر میباشد که تمامی درآمد حاصل از این واحد صرف تأمین هزینه های مرکز می گردد.

 

اطلاعات این بخش به زودی وارد می شود ...

صفحه1 از6

مراکز وابسته به این بنیاد

روش های کمک نقدی

 
اپلیکیشن تاپ
اپلیکیشن پات
کمک آنلاین
واریز به حساب
کارت به کارت