تلفن 2-44238801-051
SMS: 50002850558


بمناسبت فرا رسیدن لیالی پر فیض قدر مراسم احیا و سوگواری در محل بنیاد خیریه سالمندان مادر سبزوار با حضور پر شور خیرین و شهروندان برگزار گردید.

در این جشن پر شکوه سالمندان مادر، سالمندان عزیز بخش مراقبت و توانبخشی در منزل، جمعی از پرسنل مرکز و هنرمندان دیار جان حضور داشتند.

بمناسبت فرارسیدن روز پرستار طی آئینی از پرستاران و مادریاران نمونه مرکز سالمندان مادر سبزوار تجلیل بعمل آمد

این مراسم به میزبانی  بانک ملی و مساعدت و سرپرستی حوزه سبزوار برگزار گردید.

آشفته بازاریست دنیا... دنیایی که والدین تمام هم و غم خود را برای فرزندانی خوردند که امروز حسرت دیدن خود را بر دل آن‌ها می‌گذارند؛ زهرا دور گرد ساکن روستای برازق از توابع شهر ششتمد یکی از یگانه مادران این سرزمین است که در گذر از سختی‌های زندگی تنها و فاقد سرپرست به گذر عمر می‌نگرد؛ خیرین خانه سالمندان سبزوار به سراغ او رفتند تا با انتقال وی به آسایشگاه و پذیرایی از او فرشی از محبت و قدردانی برایش پهن کنند.

جشن یلدا در کنار مادران  و جمعی از خیرین بنیاد خیریه سالمندان مادر

به مناسبت روز کارآفرین و ملی آئینی خاص کارآفرینان برتر شهرستان سبزوار با حضور جمعی از مسئولین شهر اعم از معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و مهندس سنجری مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند .

نکوداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت با حضور جمعی از مسئولان شهری و استانی  و با همکاری بنیاد خیریه سالمندان مادر سبزوار در محل تالار کاشفی شهر برگزار گردید.

حضور بازیگران عرصه سینما آقایان مصطفی و مجتبی بلال حبشی نقش آفرین (رحمان و رحیم) سریال پایتخت در بنیاد خیریه سالمندان مادر.

بمناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و با هدف تقدیر از زحمات و همکاری ریاست و پرسنل اداره ورزش و جوانان سبزوار، سالمندان مادر با حضور در این اداره ضمن عرض تبریک آرزوی توفیق برای ایشان را مسئلت داشتند.

صفحه1 از6

مراکز وابسته به این بنیاد

روش های کمک نقدی

 
اپلیکیشن تاپ
اپلیکیشن پات
کمک آنلاین
واریز به حساب
کارت به کارت