تلفن 2-44238801-051
SMS: 50002850558


سالمندان مادر سبزوار میزبان مومنین در لیالی قدر

بنیاد خیریه سالمندان مادر سبزوار برای دهمین سال متوالی میزبان روزه داران و عزاداران در لیالی قدر خواهد بود.

مدیر عامل بنیاد خیریه سالمندان مادر سبزوار با بیان این مطلب گفت:  به رسم همه ساله مراسم معنوی لیالی قدر با هدف ایجاد فضای معنوی در کنار سالمندان مادر حاضر در این مرکز و خیرین و عموم شهروندان برگزار می شود.

مهدی ذبیح اللهی افزود: مراسم احیاء در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست وسوم ماه مبارک رمضان از ساعت 21 لغایت 24 با برنامه های سخنرانی حجت االاسلام موهبتی ، مداحی حجت الاسلام بیدخوری و قرائت دعای جوشن کبیر توسط استاد رسولیان برگزار می شود و هزینه های این مراسم نیز توسط خیرین و نیکوکاران پرداخت می گردد.

وی ادامه داد: همچنین در حاشیه این مراسم  با همت هنرمند ارزشی سبزوار (رضا واسعی فر و حامد واسعی) صحنه ضربت خوردن و شهادت حضرت علی (ع) در مسجد کوفه  با هدف تبیین معارف اهل بیت (ع) به صورت حجمی اجرا گردیده است.

ذبیح اللهی  گفت:  این بنیاد خیریه  میزبان 150 مادر سالمند در بخش شبانه روزی و 100 سالمند در بخش مراقبت در منزل است چنانچه شهروندان و خیرین علاقه مند به مشارکت در مراسم احیاء لیالی قدر هستند می توانند با مراجعه به آسایشگاه و یا تلفن 44226663 واحد جلب مشارکت های مردمی تماس حاصل نموده و در این امر خداپسندانه شرکت نمایند.

مراکز وابسته به این بنیاد

روش های کمک نقدی

 
اپلیکیشن تاپ
اپلیکیشن پات
کمک آنلاین
واریز به حساب
کارت به کارت