تلفن 2-44238801-051
SMS: 50002850558


بازدید ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سبزوار و تیم همراه

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سبزوار:

خدمات ارائه شده در مرکز سالمندان مادر در بالاترین سطح کیفی است

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار گفت: خدمات ارائه شده در مرکز سالمندان مادر در بالاترین سطح کیفی است.

دکتر علی شریفان صبح امروز در بازدید از بنیاد خیریه سالمندان مادر سبزوار  با بیان اینکه این مرکز خیریه از سرمایه های معنوی  شهرستان است، افزود: با توجه به فضای معنوی ماه مبارک رمضان لازم است که انسان ملاقاتی با مادران سالمند داشته و مقداری به خلقیات خود و خانواده اش بپردازد تا احیاناً دچار غرور و بزرگ بینی نشود.

وی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار متولی سلامت مردم است سالمندان نیز جزئی از قشر این اجتماع هستند که بایستی خدمات کیفی و کمی در بهترین حد خود به آنها ارائه شود.

 او ادامه داد: با مدیریت تحسین برانگیزی که در مجموعه سالمندان مادر شاهد هستیم با استفاده از حداقل امکانات بهترین خدمات مطابق با موازین علمی به لحاظ کیفی و کمی  به مادران سالخورده انجام می شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار  افزود: همچنین  علاوه بر توجه ویژه به بحث های سلامت روان ، نوآوری های خوبی  در عرصه های اجرائی و مدیریتی این آسایشگاه   بویژه در بحث مراقبت منزل  صورت گرفته که این موضوع سبب کارآفرینی تعدادی از جویندگان کارشده است.

دکتر شریفان در پاسخ به سوالی که با توجه  به رشد جمعیت سالمندی ، دانشگاه علوم پزشکی چه برنامه ای برای پویایی این مرکز در سبزوار دارد، ادامه داد: وزارت بهداشت در زمینه رسیدگی خدمت به قشر سالمند وظایف تعریف شده خاصی دارد و گروه سلامت خانواده در وزات بهداشت ویزه قشر سالمند است که کارشناسان این گروه بایستی ارتباط تنگاتنگی با مراکز سالمندی داشته باشند  تا علاوه بر رسیدگی مطلوب به حساسترین گروه جامعه، برنامه مدونی نیز در حوزه های تخصصی از جمله سلامت روان، ارتوپو، داخلی، مغز و اعصاب، معاینات چشم و ... اجرا شود.

وی به ظرفیت مجمع خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نیز اشاره کرد و گفت: در تلاشیم تا ارتباط مستقیمی بین خیرین ، دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد خیریه سالمندان برقرار شود تا از ظرفیت مطلوب این مجموعه  برای پویایی بنیاد خیریه استفاده شود.

دکتر شریفان افزود:  همچنین اورژانس 115 سبزوار علاوه بر خدمات پیش بیمارستانی  این آمادگی را دارد تا در راستای کمک به بنیاد خیریه سالمندان مادر سبزوار بازدیدهای دوره ای را از آمبولانس مرکز و تامین اقلام  دارویی برعهده گیرد .

 

مراکز وابسته به این بنیاد

روش های کمک نقدی

 
اپلیکیشن تاپ
اپلیکیشن پات
کمک آنلاین
واریز به حساب
کارت به کارت